Splňte si svoje cestovateľské sny so Swiss Halley - Fireflies

Získajte zážitky z cestovania, a popri tom aj zaujímavý príjem a zľavy so švajčiarskou firmou. Swiss Halley AG je švajčiarska spoločnosť fungujúca od roku 2011, ktorá vlastní značku Fireflies - online cestovateľský portálZameriava sa na 3 hlavné rastúce trendy: turizmus, podnikanie z domu a online obchodovanie. Zľavy sú dostupné kdekoľvek na svete, takže hranice Vášho podnikania sú neobmedzené. Vy ako cestovateľ môžete získať nielen zážitky z cestovania, ale aj atraktívny príjem a zľavy. Hlavnou myšlienkou Fireflies je vytvorenie najväčšej cestovateľskej komunity na svete, ktorej registrovaní užívatelia iba cestujú a využívajú ponúkané výhody tejto MLM spoločnosti, alebo cestujú a popri tom aktívne šíria informácie o filozofii Fireflies, a tak získavajú veľmi férovú obchodnú príležitosť spojenú s cestovaním. Na Slovensku funguje táto firma už nejaký ten rok. Vďaka spoločnosti môžete cestovať do rôznych kútov sveta za tretinové ceny. Bohatý je aj ponúkaný sortiment služieb. Nájdete tu tisícky rekreačných stredísk a lyžiarskych zájazdov za výhodné ceny, bohatú ponuku hotelov, leteniek a iných služieb.

 

Splňte si svoje cestovateľské sny

Cestovný ruch je jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich odvetví na svete. Okrem toho, stále väčší počet ľudí vyhľadáva ubytovanie či dovolenku cez internet. Prostredníctvom portálu Fireflies môžete cestovať za nižšie ceny, všetko zariadiť rýchlo a ľahko z domu, a popritom si zarobiť. Napriek kríze vykazuje globálny trh s cestovným ruchom trvalý vývoj a nárast, takže je skvelou obchodnou príležitosťou.

 

Bohatá ponuka

Cestovný balíček, ktorý si na začiatku vyberiete, obsahuje poukaz na Vašu dovolenku. Zároveň po zakúpení balíčka budete mať možnosť nakupovať so zľavou a vyberať si z ponuky 300.000 hotelov v 190 krajinách. Ponuka hotelov, transferov, doplnkových akcií či leteckých spoločností sa neustále rozrastá. Spoločnosť ponúka nápomocný zákaznícky servis, nonstop horúcu linku, moderný rezervačný systém a iné.

 

Cestujte rozumne a zarábajte aj počas cestovania

Portál Fireflies je určený pre cestovateľov s ponukou rezervácií so zľavou, ako aj pre podnikanie v cestovnom ruchu. Zdrojom príjmov sú priame registrácie, provízie z rastu štruktúry pod Vami, ako aj provízie z cestovania. Investícia do podnikania: je možná bezplatná registrácia bez kariéry, ako aj registrácia pre cestovateľov so zľavou na cestovanie a cestovné balíčky pre distribútorov, v ktorých je okrem iných výhod aj voucher na Vašu dovolenku.

Vyberte si spomedzi tisícky rekreačných stredísk a lyžiarskych zájazdov za výhodne ceny, bohatú ponuku hotelov, leteniek.

Fireflies ponúka zaujímavé kariérne úrovne, bonus na auto, cestovnú kartu kam sa ukladá 10% Vašich príjmov, aby ste ďalšie dovolenky nakupovali ešte výhodnejšie, hĺbkový bonus, matching bonus, vyššie zľavy a ďalšie bonusy za Vašu aktivitu a vernosť.

 

Výhody:

 • nové webové stránky s moderným online rezervačným systémom,

 • 24/7 hot linka, zákaznícky servis, podpora predaja,

 • bohatá ponuka hotelov, transferov, leteckej dopravy či doplnkových aktivít,

 • motivujúci kompenzačný systém odmien,

 • obchodná príležitosť v segmente, ktorý rastie,

 Navštíviť web Marketagent Panel
 • zľavy pre Vaše cestovanie a provízie z cestovania Vašej siete,

 • priame bonusy, bonus na auto, matching a hĺbkový bonus, generačný bonus,

 • neobmedzené hranice Vášho podnikania,

 • online webová kancelária,

 • podpora predaja a ďalšie.

 

Čím ma oslovila táto spoločnosť?

Jednoznačne cestovaním za výnimočné ceny a možnosťou cestovať za 0 € pri odporúčaní. Vzhľadom na to, že ja aj celá moja rodinka radi cestujeme, tak sme hľadali možnosti, ako cestovať viac a lacnejšie. Porovnal som si ponuku Fireflies hotelov s tým, čo som si rezervoval predtým. Zistil som, že vďaka Fireflies ušetrím toľko, že namiesto 2 dovoleniek za rok (letná, zimná) môžeme ísť aj s rodinkou na 4 dovolenky (2 letné a 2 zimné). Samozrejme, mojím cieľom je cestovať za 0 €. 

 

Objavujte svet, relaxujte a čerpajte energiu.

 

Hľadám cieľavedomých ľudí, ktorí cestujú alebo by chceli cestovať, chcú si splniť svoje cestovateľské sny, ale zatiaľ na to nemajú financie, a samozrejme aj ľudí, ktorí hľadajú príležitosť zarobiť si peniaze navyše. 

 

Čo ponúkam

 • zaškolenie do systému,

 • osobnú pomoc a podporu pri budovaní siete,

 • komunitu a priateľstvo ľudí podobne naladených.

 

Vyskúšajte služby Swiss Halley, odporučte ich svojim priateľom a novým obchodným partnerom, prežite nezabudnuteľné zážitky na svojich cestách a zarábajte.

 

Ak si chcete splniť svoje cestovateľské sny, nájsť komunitu skvelých ľudí a vybudovať si svoje podnikanie, kontaktujte ma a ja rád odpoviem na všetky otázky osobne alebo telefonicky, poprípade cez skype.

 

 Meno 

 mobil 

e-mail - 

skype -

   web - 

 

Máte už nejaké skúsenosti so Swiss Halley a ich projektom Fireflies, poprípade pracujete alebo ste pracovali pre túto spoločnosť? Ak áno, budem rád ak napíšete do diskusie Vaše skúsenosti. 

 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Swiss Halley

dobrý deň

Pa | 04.04.2019
Zdravím,mám 80 ks Holiday kupónov,dám za polovičnú cenu

Pridať nový príspevok

TOPlist
 Hľadáte zamestnancov? Tu môžete vložiť vašu pracovnú ponuku!

Anketa

Radi cestujete?

Áno (32)
Nie (8)

Celkový počet hlasov: 40