Lepenie obálok, skladanie pier, ako fungujú tieto ponuky?

Ilustračný obrázok ženskej ako vykonáva prácu z domu.

Žijeme v dobe, kedy je každá korunka (euro) dobrá. Je veľa ľudí, ktorí hľadajú možnosť privyrobiť si, či už sú zamestnaní alebo nie. Môžu to byť mamičky na materskej dovolenke, dôchodcovia, študenti alebo ktokoľvek iný. Veď možno to aj sami poznáte. Máme určitý rodinný rozpočet, ale potrebujeme ešte zaplatiť nejakú tú poistku, hypotéku, výlet pre deti atď. Ani ja nie som výnimkou a po dlhom uvažovaní som sa rozhodol skúsiť prácu na doma. Povedal som si, ale čo, veď skúsiť to môžem, ak sa mi podarí niečo nájsť, budem rád, ak nie, tak to prežijem. Možno to bude len pár eur, a možno to postupom času bude viac. Práca z domu, resp. práca na diaľku, má nepopierateľné výhody. Pre mňa je tou najdôležitejšou časová flexibilita.

 

Ako to (ne)funguje?

Jednou z možností, ako si zarobiť niečo navyše, sú manuálne práce, ako skladanie, lepenie a plnenie obálok, zostavovanie a montáž guličkových pier, hračiek, labutí, kinder vajíčok a rôznych vecí z papiera. Práca je nenáročná a vykonáva sa v pohodlí domova a hoci ide o prácu manuálnu a nezaujímavú, stále sa nájdu ľudia, ktorí sú ochotní ju vykonávať. Nájsť takéto pracovné ponuky nie je žiadny problém. Na rôznych inzertných portáloch sú ich stovky. Od klikania na reklamy, cez skladanie obálok a pier až po kompletizáciu a balenie rôznych výrobkov. Znenie inzerátu je takmer vždy identické: „hľadáme šikovných ľudí na ručnú prácu z domu“ alebo „ponúkame - manuálna práca na doma popri materskej“. Práca z domova je vhodná pre každého, kto má záujem – pre mamičky na materskej dovolenke, dôchodcov, študentov, ľudí s prácou alebo aj pre nezamestnaných. Samozrejme, v inzeráte je ešte vymenované neskutočné množstvo výhod, ktoré daná práca prináša: „ponúkame ručnú prácu z pohodlia domova: výborné platové ohodnotenie, flexibilný pracovný čas.“ Neraz bola sľubovaná odmena aj 1 500 eur. Komu by sa taká práca na pár hodín denne nepáčila. 

 

Ak chcete bližšie informácie o vami vybranej manuálnej práci, musíte napísať e-mail. A teraz nastane prekvapenie. Poverený pán alebo pani vám zašle na váš e-mail dlhú a „zaujímavú“ odpoveď. Zárobky závisia iba od vašej šikovnosti, od toho, koľko času budete práci venovať. Ale aké prekvapenie som mal na mysli? V odpovedi bolo napísané, že ak mám o ponúkanú prácu vážny záujem a chcem ju aj reálne vykonávať, najprv si musím zakúpiť brožúrku s postupmi a materiál na skladanie pier, labutí alebo lepenie obálok. Tak to bol šok. Hneď mi napadlo, prečo mám platiť za niečo, o čom ani neviem, či mi bude doručené. Chvíľku po tom sa objavila druhá varovná myšlienka. Bola to ponuka práce, mali platiť oni mne, nie ja im. Tak o čo vlastne ide? Nie je to podvod? 

Navštíviť web Marketagent Panel

Zavádzanie záujemcov

Som človek zvedavý, tak som si našiel pár stránok a zaujímavých diskusií, kde ľudia opisovali svoje skúsenosti s takýmito pracovnými ponukami. Zaujala ma skúsenosť jednej pani, ktorá uvádzala, že tak, ako bolo odpísané mne, aj ona si na začiatok musela zakúpiť informačnú brožúrku a materiál na skladanie. S vidinou zárobku si uvedené veci kúpila. Problém však nastal, keď mala skladačky hotové. Nebol o ne záujem, resp. sama si musela nájsť niekoho, kto by ich od nej odkúpil. Tak milá pani stratila nielen určitú finančnú čiastku, ale aj svoj čas, ktorý mohla využiť iným spôsobom. Ďalší podobný prípad opísala pani, ktorá si dala zaslať brožúrku, za ktorú, samozrejme, aj zaplatila. Brožúrka prišla najprv jedna, potom ďalšia a ďalšia. Takto sa to opakovalo 2 mesiace, až pokým to nezačala riešiť. Za brožúrky, samozrejme, stále musela platiť. Známe sú aj prípady, keď sú podmienky práce zahmlievané. Záujemca o manuálnu prácu v dobrej viere zaplatí za informačné materiály, nakúpi tovar, prípadne zaplatí ešte nejaký ten vstupný poplatok. Následne začne doma pracovať a lepiť, skladať a vypisovať. Teší sa zo svojej práce, ako mu to pekne ide, ale nakoniec zistí, že keď si už tie obálky, perá, labute alebo podobné veci poskladal, musí si pre tento tovar nájsť odberateľa. A tu nastáva vážny problém. Podobných príbehov, v ktorých boli ľudia oklamaní, by sme mohli nájsť neúrekom...

 

Ako zistím, že ide o podvodnú ponuku práce?

Podvodníkov behá po našej planéte celá kopa, a preto treba byť obozretný vo všetkých prípadoch. Je veľa autorov ponúk práce z domova, ktorí chcú na naivite a dôverčivosti ľudí zarobiť. Už na začiatku by malo byť presne vytýčené, čoho sa bude týkať vaša náplň práce a aké budú podmienky pre vyplatenie mzdy. Ak vám niekto ponúka prácu z domova, ale zahmlieva, o čo presne ide, bude za tým niečo iné. Výstražným prstom by pre každého záujemcu o prácu na doma malo byť aj to, keď ste vyzvaný na uhradenie vstupného poplatku alebo si na začiatok máte zakúpiť informačné materiály a tovar. Ako som už spomínal, zamestnávateľ platí zamestnancom a nie naopak. Seriózna firma, ktorá má zisky a zarába prostredníctvom svojich zamestnancov, nepotrebuje, aby zamestnanci platili akékoľvek vstupné poplatky. Dobré je tiež preveriť si ponuku práce na internete. Podľa názvu spoločnosti dnes už vieme zistiť veľa informácií. Zároveň existuje množstvo stránok a fór, kde si ľudia navzájom vymieňajú skúsenosti, prípadne sa môžete opýtať známych, či nemajú nejaké skúsenosti. Zbystriť pozornosť je nutné tiež v prípade, ak vám zamestnávateľ ponúka príliš vysokú odmenu za odvedenú prácu.

Pár slov na záver

Možnosť pracovať z domu je lákavá a určite aj reálna. Dôležité je vedieť nájsť ten správny spôsob a nenechať sa oklamať podvodníkmi. Veľmi obľúbené sú možnosti portálov mikropráce, ako napríklad jaspravim.sk, o ktorom som už písal. Článok si môžete prečítať v sekcii brigáda na domaMohli by sme ho prirovnať k tržnici. Na tomto portáli môžete ponúkať rôzne služby alebo vlastnými rukami vyrobiť nejaké výrobky. Takto máte možnosť privyrobiť si s istotou, že svoje peniaze budete mať skutočne vyplatené. Zároveň sú na ňom uverejnené dopyty po službách. Ak máte nejaký koníček – pletenie svetrov, vyšívanie, výroba ozdôb alebo niečo podobné, môžete inzerovať aj na iných portáloch, ktorých je dosť. Ovládate účtovníctvo alebo administratívu, ste šikovný grafik alebo programátor? Môžete skúsiť svoje vedomosti predať. 

 

Prečítajte si aj článok, ako si privyrobiť popri materskej vypĺňaním dotazníkov. Tento spôsob zárobku na nete je vhodný nielen pre mamičky na materskej dovolenke, ale aj pre študentov, seniorov či zamestnancov. Do kategórie pridávam len spoločnosti, ktoré ponúkajú finančnú odmenu. Ak si teda chcete zarobiť na internete, skúste to s vypĺňaním dotazníkov. Mám s tým len dobré skúsenosti.

 

Ak chcete nájsť nejakú manuálnu prácu na doma, je potrebné sa poriadne porozhliadať a mať dobrý nápad. Tak sa nenechajte odradiť a hľadajte tú správnu cestu pre vás. Verím, že tento článok vám pomôže, aby ste nenaleteli podvodným ponukám.

 

Máte už nejaké skúsenosti s lepením obálok, skladaním pier, labutí a podobne? Ak áno, budem rád, ak napíšete do diskusie a podelíte sa o svoje poznatky so všetkými.

 

V tomto článku nikomu prácu neponúkam, preto mi, prosím, nepíšte, že máte záujem o lepenie a vypisovanie obálok, skladanie pier a iné. Ak máte záujem, prezrite si kategóriu   pracovné ponuky na doma  kde umiestňujem mnou overené ponuky práce na dohodu a hlavne bez poplatkov.

 

Ak hľadáte nejaký reálny zárobok, ktorý má zmysel, potom určite odporúčam prečítať si aj článok Seriózne a overené spoločnosti, ktoré ponúkajú reálnu možnosť, ako si zarobiť nejaké peniaze na nete. Nie je to bezobsažné táranie, v článku nájdete niekoľko reálnych stránok. Skúste sa pozrieť, možno vás niečo osloví. Článok sa bude pravidelne aktualizovať a dopĺňať.

 

Nenašli ste v článku to, čo ste hľadali? Potom si skúste pozrieť aj diskusné fórum. Možno tam nájdete pár zaujímavých informácií k tejto téme. 

 

Ak sa vám tento článok páči (prípadne celý môj web), zdieľajte ho so svojimi priateľmi, určite to ocenia. Pokojne sa pridajte aj do mojich facebookových skupín a budete neustále informovaný o nových príležitostiach. Prvá skupina je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v druhej facebookovej skupine zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu).Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Upozorňujem čitateľov na zverejnenie svojej e-mailovej adresy. Ak svoj kontakt zverejníte buď v tejto diskusii, alebo v ktoromkoľvek inom článku, je to na vašu vlastnú zodpovednosť. Moju stránku môžu sledovať rôzni ľudia a nie len tí s čistými úmyslami.

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Lepenie obálok a iné...

Lepenie obálok, skladanie pier

Ivet | 14.02.2021
Dobrý den.Měla bych zájem o Lepenie obálok, skladanie pier. Moja E-mailová adresa je:iveta.parobeková@centrum.cz Děkuju moc za vašu odpověď a bližší informace.Parobeková

Praca na doma

Zuzana | 05.01.2021
Skladanie pier
Lezenie obálok
Hľadám iba manuálnu prácu na doma
zuzanamalickova555@gmail.com

Re:Praca na doma

Iveta | 15.03.2021
dobry den je tam aj poplatok?

Re:Praca na doma

Tamara | 16.03.2021
Je toto ešte dostupné?

00421903264495,

Vladislav Kimák,Vyšný Mirošov 24,09011 | 27.11.2020
mam záujem o prácu na doma,kimakvladislav@gmail.com,ďakujem

Praca na doma

Domi | 24.11.2020
Dobrý deň, ak niekto vie ponúknuť prácu na doma ako privyrobenie (lepenie, skladanie,...) tak sa mi ozvite na mail: domi.dikanova@gmail.com

Práca na doma skladanie pier a lepenie obalok

Veronika | 06.11.2020
Hľadám so sestrou prácu na doma sme šikovné a rýchle a hlavne spoľahlivé.0951323560

Práca na doma

Hana | 26.10.2020
Dobrý deň, mám záujem o lepenie obálok, skladanie pier, skladanie Kinder vajíčok, Ďakujem. 0948534093

praca na doma.

Dana | 08.10.2020
Mam záujem o túto prácu prosím informujte ma na 0951437315 a volajte len od 16:00

Práce skládání per

Kristýna | 21.09.2020
Dobrý den hledám jsi prividelek popri mateřské žiju už delší dobu na slovensku a jsem kousek od Žiliny děkuji.

praca na doma

schranka.archiv@pobox.sk | 07.09.2020
Hľadám prácu z domu. Obálky, perá, ... Zaručená kvalita, robila som krabičky a vklady aj pre klienta z Rakúska

Lepenie obálok

Ivana | 26.07.2020
Dobrý deň hľadám si prácu na doma lepenie obálok alebo skladanie pier 0907339492 Banská Bystrica

Re:Lepenie obálok

Viera | 01.09.2020
Paullviciova

Praca

Katarína | 18.07.2020
Zdravím mam záujem o hoci akú prácu na doma môj mail Sidlikova@moas.sk

Re:Praca

Petra | 23.07.2020
Napíšte prosím odkial ste?
Dakujem.

Re:Re:Praca

Katarína | 31.03.2021
Mala by som záujem o prácu z domu lepenie obálok skladanie pier skladanie kynder vajíčok moje číslo 0940577960

Re:Praca

Petra | 04.08.2020
Dobrý deň,
Prosím vás napíšte odkial ste...
Dakujem Petra

doma praca

lucia | 11.07.2020
mam zaujima pracu obalky pier pošliťe mi email luciaginová6gmil.com telefon 0944211848 budem cakať odpiťe mi

Re:doma praca

Petra | 04.08.2020
Lucia napíšte odkial ste.
Dakujem Petra

Praca na doma.

Petra | 17.06.2020
Dobrý deň,ponúkam prácu na doma .
Ide o jednoduché lepenie etikiet na látku.
Vyžaduje sa kvalita lepenia.
Viac info petra09@centrum.sk
Podmienka len Nitra.,prípadne Nitra a okolie.
Dakujem

Re:Praca na doma.

Monika Slezáková | 18.06.2020
Dobrý deň, mala by som vážny záujem. Môžem poprosiť informácie? Som z Novych Zámkov ale nie je problém ísť do Nitri cez víkend.
Moja emailová adresa je smoncsika18@gmail.com
Prosím ozvite sa mi
S pozdravom Monika Slezáková

Re:Praca na doma.

lucia | 10.07.2020
poslať obalky posliťe mi domaov giňová

Re:Praca na doma.

Martin Štefánik | 30.12.2020
Mam zaujem o pracu na doma kontaktujte ma na fobboo@azet.sk

Re:Praca na doma.

Roman karvay | 15.01.2021
Mám záujem pracovať prácu na doma q

práca

Marek Hnizda | 03.06.2020
Dobrý deň hladám si prácu z domu prosím kontaktujte ma do správy na FB: marek hnizda praca môže byť na živnosť TPP hlavne prosím nech to nie je žiaden predaj služba hladám prácu administratívného pracovníka alebo virtuálného asistenta vopred dakujem všetkým čo mi napíšu.

Lepenie Avon vzorky lepenie

Viera | 01.09.2020
Lepenie v žltej ak tak

cialis canadian pharmacy overnight shipping TrautNut

Zedsine | 17.12.2020
Macrobid 100mg soyhople <a href=https://bansocialism.com/>purchase cialis</a> crerbigo cialis generico marca

Lepenie obálok, skladanie pér

Nikol | 01.06.2020
Mala by som záujem o jakoukoliv prácu z domova. Dakujem. biolkovanikola@gmail.com

praca na doma

Jozef | 26.05.2020
mam zaujem o pracu na doma
Lepenie obalok
ALEBO
o skladanie pier
dakujem za skoru odpoved

nitran91@azet.sk

Anialna praca

Evka | 25.05.2020
Dobry den mam zaujem o skladanie pier

Re:Anialna praca

Jozef | 26.05.2020
uz vas nekto kontaktoval
jalen chcem vediet ci sa oplati tu cakat na pracu

manualne práce

eva | 01.05.2020
mám zaujem o lepenie obalok

timkova.eva15@gmail.com

Eva Timkova | 25.04.2020
Zaujimam sa o pracu na doma

Eva

Eva Timkova | 25.04.2020
zaujimam sa o pracu na doma

Dipl

Kitti Halaszova | 16.03.2020
Mam zaujem o lepenie obalok.poprosim info.
kittihalasz30@gmail.com

manuálne práce

Veronika | 20.02.2020
Mam záujem o lepenie obálok

Re:manuálne práce

Lukáš | 24.03.2020
M záujem o prácu na doma skladanie pier, lepenie obálok

Re Re

Robert | 14.02.2020
Mam zaujem o tu pracu na doma

manualna praca

Lucka | 13.02.2020
Dobry den. Mala by som zaujem o pracu lepenie obalok, skladanie pier.poprosim viac info. Dakujem

Praca

Erika | 27.01.2020
Dobry den ...ponuka ma zaujala a preto sa chcem stat sucastou Vasho timu...
Za odpoved dakujem.

Manualne prace

Martina | 10.01.2020
Mam zaujem o skladanie pier , obalok

Re:Manualne prace

Mariana | 22.01.2020
Mám záujem o skladanie pier

Mám zaujem

Lenka. Práca na doma | 16.11.2019
Dobrý den. Mala by som záujem o skladanie pier aj lepenie obálok. Ďakujem..

Re:Mám zaujem

klaudia | 10.12.2019
napiste mi mail klaudi.mazarova24@gmail.com

Re:Re:Mám zaujem

Anna | 07.01.2020
Mam záujem o skladanie pier obálok a podobu manuálnu prácu môj mail anyaninkabrezinova@gmail.com

10€

Patrik | 13.11.2019
365ka rozdáva 10€ zadarmo !!!!
Stačí si otvoriť účet a zadať kód “ patrik003699 “ a do pár hodín máš peniaze na účte, všetko je bezplatné. :-)
https://365.bank/friend/patrik003699

sandramoriss863@gmail.com

Alex | 13.11.2019
Zdravim mala by som seriozny zaujem o pracu na doma. Viac info mi prosim napiste na vyssie uvedeny email. Vopred DAKUJEM

skladanie pier

jana herakova | 10.11.2019
dobry den,mala by som zaujem o pracu na doma skladanie pier.Poprosim o blizsie info.moj.email: nastastna@zoznam.sk

Re:skladanie pier

Martin Markus | 29.02.2020
Zdravim mal bysom zaujem o lepenie obalok aj skladanie pier ozvite sa mi na moj mail je .martinmarkus1234@gmail.com dakujem za pochopenie

PRACA NA DOMA

LENKA GUZIOVA | 05.11.2019
Dobry den,mam zaujem o pracu na doma.
lenka.guziova.3@gmail.com

Re:PRACA NA DOMA

lucia | 11.07.2020
mamzaujima praca doma obalky piet posliťe mi emil luciaginová6gmil.com budem cakať

Záujem o prácu

Silvia | 01.11.2019
Dobrý deň mala by som záujem o prácu na doma .

manualne práce

Martin | 30.10.2019
Dobry den.Mal by som zaujem o pracu lepenie obalok,skladanie pier.Poprosim viac info.Dakujem

manuálna práca

Katarína | 29.10.2019
Dobrý deň,

hľadám si prácu na doma, hocijakú manuálnu prácu popri materskej

praca na doma

Jana | 29.10.2019
Dobry den mala by som záujem o prácu skladanie pier alebo obálok.Som na materskej.

robot

Eva lavuovA | 28.10.2019
Dobri den hladam pracu na doma skladsnie alebo lepenie obalok dakujem

manualne prace

lubica | 28.10.2019
mam zaujemo skladanie pier tel.cislo 0919166885

madarka123@azet.sk

Iveta | 14.10.2019
Dobry den mala by som záujem o prácu skladanie pier alebo obálok.Som na materskej.

Re:madarka123@azet.sk

Petra | 22.08.2020
Dobrý deň
ponúkam manuálnu pracu na doma.
Prosím Vás napíšte odkial ste?
Dakujem Petra

Re:Re:madarka123@azet.sk

Mariana | 19.03.2021
Dobrý deň. Prosím Vás je ešte táto ponuka aktuálna?

Re:Re:madarka123@azet.sk

Mariana | 19.03.2021
Dobrý deň. Prosím Vás je ešte táto ponuka aktuálna?

praca na doma

Klaudia | 03.10.2019
Dobrý deň mala by som záujem,skladať obalky alebo pera..

zarobok popri materskej

Ĺudmila | 26.09.2019
Dobrý deň hľadám prácu na doma je to jedno čo to bude hlavné nech sa nenudím .môj mail. ludka1691@azet.sk

praca na doma

Judita | 22.09.2019
Pekný deň, mala by som záujem o prácu na doma

19.9

vlasta | 19.09.2019
mala bi som zaujem o pracu na doma

15.09

Veronika | 15.09.2019
Mam zaujem o lepenie obalok

0902138325

Jozefa | 07.09.2019
Hľadám prácu na doma skladanie pier alebo lepenie obálok alebo hocijakú prácu na doma dakujem

Mam záujem

Nata611@azet.sk | 02.09.2019
O skladanie papiera

Práca na doma

Adriana | 01.09.2019
Dobrý deň prajem hľadám si prácu na doma lepenie obálok,skladanie pier niečo takéto o katalogoví predaj nemám záujem Ďakujem

Hľadám prácu na doma

Kristína | 15.07.2019
Dobrý deň mala by som záujem o prácu na doma . Vopred ďakujem

manuálne práce

Lenka | 20.06.2019
Dobrý deň. Mala by som záujem o lepenie obálok a podobné..Ďakujem

Zena

Monika Pelikán | 17.06.2019
Mám záujem o prácu na doma.

Doma

Simca | 01.06.2019
Chcela by som prácu na doma.chcem si privyrobiť počas materskej

Praca

Eva | 01.05.2019
Mam záujem o lepenie obálok 0919266204

Re:Praca

Katarina | 28.05.2019
Mam zaujem.o pracu na doma

Práca na doma

Ilona | 30.04.2019
Mám záujem o lepenie obalok a pier. Bohužiaľ mám zlú skúse nost s prácou na doma práve s lepením obalok :( naletela som podvodníkom za poplatpk 10€ vopred peniažky sa posielali na naborkisikova@gmail.com,
S prianím pekného dňa Ing. Viera Kišiková
WM Agentúra, s.r.o.
Štefánikova 1516/11
066 01 Humenné
IČO: 50469665
DIČ: 2120344006
IČ DPH: SK2120344006

Bohužiaľ adresa bola vždy ina kedykoľvek dali ponuku meno ostalo ale adresa bola vždy iná :(

Preto by som rada poprosila iba overenú ponuku
ďakujem

fussiova @freemail.hu

Re:Práca na doma

Katarína | 30.08.2019
nereagujte na pracovné ponuky z emailovej adresy naborkisikova@gmail.com
podpisuje sa Ing. Viera Kišíková, vystupuje vždy za inú firmu, samozrejme daná firma o jej aktivitách netuší. Vyberá si mená serióznych firiem, aby vyzerala ponuka dôveryhodne. Číslo účtu, na ktoré chce aby ste poslali peniaze tiež nepatrí firme za ktorú sa vydáva.

Hľadám prácu

Marek | 26.04.2019
Dobrý deň mal by som záujem o lepenie obálok ..

Mal by som záujem o pracu na doma.lepenie obalok,skladanie pier.

Miroslav frastia | 22.04.2019
0948313153

Re:Mal by som záujem o pracu na doma.epenie obalok,skladanie pier.

Jarmila | 04.08.2019
Autu aj registračné poplatky

Re:Re:Mal by som záujem o pracu na doma.epenie obalok,skladanie pier.

Ĺudmila | 26.09.2019
Mam zaujem momentalné som na materskej

manualne prace

Milan | 13.04.2019
Dobry den mal by som zaujem o prácu skladanie pier a lepenie obalok poprosim viac info Dakujem.

Manuálne práce

Alexandra | 04.04.2019
Dobrý deň mala by som záujem o manuálnu prácu na doma.Dakujem

Manuálne prace

Sibylla | 18.03.2019
Dobrý deň.Mala by som záujem o akúkoľvek manuálnu prácu na doma.Poprosim info.Ďakujem

Re:Manuálne prace

Sibylla | 18.03.2019
Na email sibylla.zajtkova1@gmail.com

Bíňa

Scarlett žákovičová | 02.03.2019
Dobry den mala by som zaujem o pracu na doma lepenie obalok zakovicscarlett@azet.sk

Bíňa

Scarlett žákovičová | 02.03.2019
Dobry den mala by som zaujem o pracu na doma lepenie obalok

0940810990

Vierka | 28.02.2019
Dobrý deň.Mam zaujem o manualnu pracu na doma.

Manualna praca na doma

Vierka | 25.02.2019
Dobry den.Mam zaujem o pracu skladanie pier aj ine... . Poprosim info. virunia22@gmail.com. Vopred diakujem.

manuálna práca na doma

Samuel | 23.02.2019
Zdravím , hľadám si manuálnu prácu na doma- 0944 152 331

.

monika | 31.01.2019
mam zaujem moncsi19920426@gmail.com

Praca na doma

Ilona | 27.01.2019
Dobry den mala by som zaujem o pracu na doma lepenie obalok skladanie pier . vopret dziakujem.moj e- mail. ilonacicha12@centrum.sk

Mama zaujem

Renáta Krascsenicsova | 23.01.2019
O skladanie pier Kinder vajicok. Lepenie obalok

Praca na doma

Katka | 16.01.2019
Mam zaujem o skladanie pier,obalok,krabic,dakujem vopred.za odpobed

Hladam pracu.

Frantisek | 22.11.2018
Hladam pracu na doma bez vstupnych popladkov.moze byť aj manualna.hlavne seriozna.Dakujem.

Re:Hladam pracu.

Frantisek 0950262295 | 22.11.2018
Hladam serioznu pracu na doma.bez vstupnych popladkov.môže byť aj manualna.dakujem za ponuky.tc.0950262295.

manualne prace

Denisa | 13.11.2018
mam zaujem o skladanie obalok ,pier

Re:manualne prace

Denisa 0903 268 315 | 13.11.2018
mam zaujem o skladanie obalok,pier
dakujem

0902554496

Jana | 17.10.2018
Mam zaujem o lepenie obalok

Re:0902554496

Barbora | 26.10.2018
Mozem sa spytat aj sa vam ozvali alebo je to len zavadzanie ludi
1 | 2 >>

Pridať nový príspevok

TOPlist
 Hľadáte zamestnancov? Tu môžete vložiť vašu pracovnú ponuku!