Ponuky práce na doma - práca na diaľku

Hľadáte si prácu z domu, prípadne len možnosť privyrobiť si nejakou brigádou? Už nemusíte, nájdem vám ju za vás! Denne trávim niekoľko hodín prehľadávaním všetkých pracovných portálov. Následne všetky voľné ponuky na prácu z domu (home office), ktoré nájdem, zverejňujem na tejto stránke (nájdete ich nižšie). Žiadne pyramídové hry, MLM, klikačky, len seriózne a overené ponuky práce na diaľku bez poplatkov. Od relatívne jednoduchých prác, ako sú spravovanie internetového obchodu, písanie popisov pre webové stránky, korektúra gramatiky a štylistiky, editovanie a úprava textov, správa facebookovej stránky atď., až po zložitejšie, ako napríklad programovanie, grafika, online marketing atď. 

 

Ak ste firma a hľadáte do svojho tímu nového zamestnanca, pričom ponúkate externú formu spolupráce, vyplňte, prosím, formulár na tejto stránke. Rád tu zverejním, samozrejme bezplatne, aj váš inzerát. Môžete tak osloviť stovky šikovných ľudí, ktorí hľadajú príležitosť, aby mohli pracovať doma.

 

Pôjde najmä o nasledovné pracovné pozície:

 • administrátor eshopu - dopĺňanie tovaru, aktualizácie cien a ďalšie činnosti potrebné pre správu internetového obchodu, online magazínu alebo webovej stránky,

 • administratívne práce vo Worde, Exceli pre agentúru. Napríklad prepisovanie starých spisov či nahrávok, vytváranie tabuliek a grafov, vytváranie PowerPointových prezentácií a ďalšie administračné úlohy,

 • korektor gramatiky a štylistiky (kontrola a oprava pravopisu) pre nejaký eshop, web stránku, 

 • prekladateľ - prekladanie textu pre agentúru, web stránku a pod. Často ide o preklady nielen do angličtiny, nemčiny či španielčiny, ale aj do menej populárnych jazykov, napríklad rumunčina, chorvátčina a podobne.

 • copywriter - písanie textov pre nejaký magazín, tvorba PR článkov pre eshop atď., 

 • redaktor / novinár / externý prispievateľ článkov,

 • copyediting - prepisovanie a úprava textov, 

 • ghostwriting, 

 • doučovanie - pracovná príležitosť pre učiteľov, lektorov a doučovateľov,

 • ponuky z oblasti krajčírstva a šitia – aj pre krajčírky, šičky – vyšívačky sa z času na čas nájde ponuka na home office,

 • online marketing - Facebook manažér, správca sociálnych sietí, affiliate manažér, e-mail marketing špecialista, PPC konzultant, Linkbuilder, SEO špecialista a ďalšie pracovné pozície, ktoré môžete vykonávať externe,

 • lepenie obálok, skladanie pier a iné manuálne práce,

 • práca z domu v oblasti programovania, napr. web programátor, HTML kóder,

 • personalista / náborár,

 • grafika a dizajn (design) - práca doma pre web dizajnéra, web grafika a iné,

 • externá práca pre vývojárov, developerov, analytikov a ďalších špecialistov z oblasti IT.

 • telefonovanie, telemarketing – práca na diaľku pre operátora, telefonistu,

 • konštruktér v stavebníctve,

 • konštruktér, kreslič v strojárenskom priemysle,

 • práca doma pre obchodných zástupcov,

 • realitný maklér,

 • dispečing - pracovné príležitosti pre dispečerov,

 • účtovníctvo - aj účtovníčky a účtovníci pracujú často doma,

 • štrikovanie, háčkovanie, pletenie a ďalšie handmade práce,

 • virtuálná asistentka,

 • iné pracovné pozície, ktoré sa môžu vykonávať z domu (cez internet).

 

Ak nehľadáte online prácu, ale skôr príležitostný zárobok na internete, resp. možnosť privyrobiť si nejaké peniaze navyše, popri práci, pozrite si kategóriu vypisovanie ankiet a dotazníkov za peniaze.

 

Táto stránka je vhodná ako pre nezamestnaných, ktorí hľadajú voľné pracovné miesto na plný či čiastočný úväzok, tak aj pre mamičky na materskej dovolenke a dôchodcov, ktorí si chcú privyrobiť, rovnako tiež pre študentov, ktorí hľadajú nejakú prácu na PC, ale aj pre ľudí, ktorí sú zamestnaní na plný úväzok, no chceli by si vylepšiť svoj rozpočet formou nejakej krátkej brigády (externe) na 1-2 hodiny denne. Väčšina pracovných ponúk uvedených na tejto stránke si vyžaduje vlastniť živnosť. 

 

Navštíviť web Marketagent Panel

Na tejto stránke nájdete inzeráty vhodné aj pre handicapovaných záujemcov o nové zamestnanie či drobný zárobok. Mnoho firiem dnes na ľahké manuálne práce či na pozície pri počítači, ktoré sa ľahko dajú vykonávať priamo doma, dáva šancu práve invalidom. Ak sa pre seba či pre inú osobu so zdravotným postihnutím rozhliadate práve po takých miestach, ste tu správne. Verím, že sa vám medzi pracovnými príležitosťami určenými pre OZP či ZŤP uchádzača podarí nájsť tú správnu.

 

 

Aktuálna ponuka práce na doma

 

 

22.10.2020

Obchodný zástupca – poskytovanie poradenstva,  750 - 1 850 EUR/mesiac

Skrátený úväzokbrigáda na dohodu, živnosť

Hľadá sa šikovný obchodník s príjemným vystupovaním na poskytovanie poradenstva a starostlivosť a budovanie dlhodobých obchodných vzťahov s klientmi. Ak máte obchodné, prípadne manažérske skúsenosti, máte veľkú výhodu. Prácu je možné vykonávať 100% z domu. Zaškolenie, vzdelávanie a všetky potrebné veci môžu prebiehať online.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

22.10.2020

Wordpress Developer pre známy magazín Startitup - 10 EUR/hod. + odmeny

Plný úväzok, živnosť

Ovládate programy, ako Javascript, CSS, PHP, Wordpress a MySQL aspoň na pokročilej úrovni? Už ste v uvedených programoch aj niečo reálne vytvorili? Ak hovoríte áno, spoločnosť Startitup s.r.o. má pre vás voľnú stoličku (práca prebieha z domu). Ak rád vytvárate nové veci a máte chuť neustále sa zlepšovať, potom im napíšte. Za hodinu práce si môžete prísť na slušných 10 eur, firma ponúka veľa ďalších benefitov.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

21.10.2020

Lektor kurzov programovania pre deti

Brigáda na dohodu

Spoločnosť Logiscool, ktorá vytvára kurzy programovania pre deti a mládež hľadá zodpovedného a samostatného človeka / lektora so základnými znalosťami programovania. Ak popri tom rád hrávate počítačové hry, máte kultivované vystupovanie a nevadí vám práca s deťmi, ste ideálny kandidát. Ide o prácu na čiastočný úväzok – 5 až 10 hod týždenne. Práca bude prebiehať online.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

20.10.2020

Skúsený online marketér – plat dohodou

Živnosť

Brigáda pre skúseného a zodpovedného človeka, ktorý sa zaoberá online marketingom. Budete mať na starosti kompletný online marketing projektu – od nastavovania PPC kampaní, SEO, reklamy na sociálnych sieťach až po vytváranie a rozosielanie newsletterov.  

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

19.10.2020

Grafický dizajnér na kreatívnu prácu z domu – 1200 až 2000 eur/mesiac

Plný úväzok, skrátený úväzok, brigáda na dohodu, živnosť

Kreatívna práca pre dizajnérov, možnosť práce z domu, vysoká flexibilita a lukratívny plat až 2000 eur. To všetko ponúka spoločnosť SportZoo, s.r.o. svojmu novému kolegovi. Vašou úlohou bude, okrem iného, výroba štýlových dizajnov populárnych športových zberateľských kartičiek podľa zadanej špecifikácie a príprava dát na tlač.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

18.10.2020

Špecialista automobilového priemyslu – 100% práca z domu, 1 100 EUR/mesiac

Plný úväzok

Ponúka sa práce v medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa zameriava na kvalitu služieb a spokojnosť klientov. Firma hľadá špecialistu pre oblasť automobilového priemyslu. Ideálny kandidát je ten, kto má znalosti z konštrukcie automobilov a skúsenosťami s prácou automechanika alebo prijímacieho technika. Ide o 100% home office bez potreby cestovania za zákazníkmi.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

18.10.2020

Samostatný účtovník / účtovníčka - 1 000 až 1 300 EUR/mesiac

Plný úväzok

Máte prehľad v oblastí účtovníctva a daní? Ste schopný sa rýchlo zapracovať a máte aspoň 2 ročnú prax na pozícii účtovník/účtovníčka? Ak hovoríte áno, potom hľadá spoločnosť CONSULTAX, k.s. práve vás. Náplňou vašej práce bude vedenie komplexného účtovníctva, komunikácia s klientmi a pod.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

16.10.2020

Brigáda pre študenta architektúry – 400 eur/mesiac

Brigáda na dohoduživnosť

Realitná kancelária Expat experts s.r.o. sa obzerá po šikovnom študentovi architektúry, ktorý má skúsenosti s kreslením v programe AutoCAD, t.j. vie vytvárať, kresliť a prekreslovať pôdorysy. Od nového kolegu vyžadujú precíznosť, dochvíľnosť a zodpovednosť Ide o prácu na 2-3 hodiny denne (4x týždenne), vykonávať ju môžete z pohodlia domova.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

16.10.2020

PHP developer – od 1600 eur/mesiac

Plný úväzok, živnosť

Žilinská spoločnosť Hyperia s.r.o. hľadá do svojho IT oddelenia skúsených PHP developerov, ktorí pridajú ruku k dielu a pomôžu vyvíjať firme interné systémy. Programovať budete predovšetkým v PHP vo frameworku Yii2, ale môžete sa stretnúť aj s Pythonom či Javascriptom. Možnosť pracovať z domu je samozrejmosťou. Firma ponúka okrem home officu množstvo ďalších zaujímavých benefitov.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

14.10.2020

Operátor pre renomované call centrum - 850 eur/mesiac + bonusy

Plný úväzok

Ste samostatná a zodpovedná osoba s príjemných profesionálnym vystupovaním? Chceli by ste pracovať pre renomovanú spoločnosť z pohodlia obývačky/vlastnej kancelárie? Firma ST. NICOLAUS - trade, a.s. príjme do svojho call centra šikovného telefonistu/operátora, podmienkou je aspoň 1-ročná prax na obdobnej pozícii. Vzdelanie nie je dôležité, podstatná je komunikatívnosť a vysoká odolnosť voči stresu.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

14.10.2020

Programátor webových stránok

Živnosť

Hľadá sa skúsený a šikovný programátor webových stránok. Ak sa popri tom vyznáte aj v  SEO a grafike, máte veľkú šancu, že si vyberú práve vás. Pracovať môžete, samozrejme, z pohodlia domova. Čo sa od vás vyžaduje? Výsledkom vašej práce by mala byť hotová webová stránka s responzitívnym dizajnom a rýchlosťou načítania do 2-3 sekúnd. 

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

12.10.2020

Náborár na vyhľadávanie zamestnancov - 1 500 EUR/mesiac

Živnosť

Zaujímavá pracovná ponuka pre náborárov/recruiterov. Firma SKITUS Automotive s.r.o. príjme do svojho kolektívu pomocníka na aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov na rôzne pracovné pozície, inzerovanie ponúk a ďalšiu administratívu spojenú s recruitingom. Home office je samozrejmosť.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 


12.10.2020

Operátor call centra – 850 eur/mesiac + provízie

Plný úväzok

Firma ST. NICOLAUS - trade, a.s. obsadzuje vo svojom Call centre pozíciu šikovného a zodpovedného operátora. Hlavným zameraním nového kolegu bude udržiavanie dobrých vzťahov so zákazníkmi spoločnosti a zvyšovanie kvality predaja produktov. Od vás sa vyžaduje predovšetkým príjemné vystupovanie a vysoká odolnosť voči stresu. Firma ponúka možnosť práce z domu a zaujímavé finančné ohodnotenie.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

11.10.2020

Zákaznícka podpora pre e-shop v slovenskom/českom jazyku - až 1100 eur/mesiac

Plný úväzok

Hľadá sa samostatná a komunikatívna osoba s bezchybným pravopisom na zákaznícku podporu e-shopu so zameraním na predaj B2C a B2B v segmente cyklistiky. A čo budete robiť? Komunikovať so zákazníkmi cez telefón, online chat a email, spracovávať objednávky a ďalšie administratívne činnosti. Výhodou je záujem/prehľad v oblasti cyklistiky.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

11.10.2020

Anketár pre výskum trhu – odmena 5 eur/hod.

Brigáda na dohodu, živnosť

Najväčšia výskumná agentúra IPSOS rozširuje svoj pracovný tím a aktuálne hľadá niekoho na pozíciu Anketár pre výskum trhu. Náplňou vašej práce nebude predaj produktov, ale obvolávanie respondentov a kontrola dotazníkov. Práca je vhodná pre kohokoľvek, kto si chce privyrobiť – mamičky na MD, dôchodcovia, absolventi.

Viac informácií o ponuke tu.

 

 

Upozornenie pre záujemcov - Touto formou vás chcem upozorniť, že všetky voľné pracovné ponuky zverejnené na tomto webe vyberám a zverejňujem v súlade so všetkými dobrými mravmi. Avšak tieto voľné pracovné miesta nie sú preverované žiadnou treťou stranou, takže vám nemôžem zaručiť, že sa medzi nimi nevyskytne aj podvodná ponuka. Preto vás žiadam, aby ste sa pred samotným kontaktovaním potenciálneho zamestnávateľa presvedčili o dobrom mene firmy a až potom ho kontaktovali. Za prípadné nepríjemnosti nenesiem žiadnu zodpovednosť. 

 

Ak nehľadáte iba drobný, príležitostný zárobok, ale skôr nejaké možnosti online podnikania, resp. niečo, čo by mohlo nahradiť vaše terajšie zamestnanie a čím by ste sa mohli začať živiť, potom sa skúste mrknúť na článok Overené firmy ponúkajúce reálne možnosti online zarábania. Skúste sa na to pozrieť, možno vás niečo osloví. Článok sa bude pravidelne aktualizovať a dopĺňať.

 

Ponuky na prácu z domova tu budú pribúdať len zriedkavo (v budúcnosti sa to snáď zlepší), preto ak nemáte čas sledovať túto stránku, odporúčam vám „lajknúť“ facebookovú skupinu (kliknite na "páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte "dostávať všetky príspevky"). Budete mať rýchly prístup k novinkám a k najnovším pracovným ponukám (vo Facebookovej skupine bude viac ponúk, ako tu). V opačnom prípade sa môže stať to, že budete reagovať na nejakú zaujímavú príležitosť, ktorá už nebude aktuálna. 

 

Ak vám je slovenský trh malý a ovládate anglický jazyk na perfektnej úrovni, prečo nesledovať ponuky na vzdialenú prácu aj na stránke earningwithgeorge.com? Je to anglická verzia tohto webu, kam pridávam pracovné ponuky a zákazky rôznych zahraničných firiem.

 

 

Aktuálne ponuky práce na doma

21.10.2020 11:52
Spoločnosť Logiscool, ktorá vytvára kurzy programovania pre deti a mládež hľadá zodpovedného a samostatného človeka / lektora so základnými znalosťami programovania. Ak popri tom rád hrávate počítačové hry, máte kultivované vystupovanie a nevadí vám práca s deťmi, ste ideálny kandidát. Ide o prácu na čiastočný úväzok – 5 až 10 hod týždenne. Práca bude prebiehať...
14.10.2020 10:20
Ste samostatná a zodpovedná osoba s príjemných profesionálnym vystupovaním? Chceli by ste pracovať pre renomovanú spoločnosť z pohodlia obývačky/vlastnej kancelárie? Firma ST. NICOLAUS - trade, a.s. príjme do svojho call centra šikovného telefonistu/operátora, podmienkou je aspoň 1-ročná prax na obdobnej pozícii. Vzdelanie nie je dôležité, podstatná je komunikatívnosť a vysoká...
07.10.2020 12:41
Zaujímate sa o online marketing a nemáte problém s písaním textov? Máte vzdelanie v odbore PR, marketing, žurnalistika, masmediálna komunikácia a momentálne hľadáte nejaké vhodné zamestnanie v spomínaných oblastiach? Ak odpovedáte áno, potom vás možno zaujme ponuka od mladej dynamickej spoločnosti, ktorá hľadá do svojho tímu PR manažéra. Pýtate sa, čo bude náplňou...
01.10.2020 12:29
Hľadá sa zodpovedná a spoľahlivá osoba na správu e-shopu. Náplňou vašej práce bude, okrem iného, denná obchodná prevádzka e-shopu, spolupráca s marketingovým oddelením a podobne. Miesto výkonu práce je v Žiline, prípadne môžete pracovať z pohodlia domova. Firma ponúka prácu na plný úväzok s množstvom finančných a nefinančných benefitov, mesačne si môžete zarobiť...
29.09.2020 10:51
Spoločnosť RENOMIA, s. r. o. špecializujúca sa na poisťovacie služby posilňuje svoj content tím a hľadá skúseného copywritera, ktorého náplňou práce bude písanie reklamných článkov a tlačových správ, tvorba textov pre letáky a webové stránky a newslettery. Skúsenosť s copywritingom je potrebná, bez perfektnej znalosti slovenského jazyka im ani nepíšte. Pracovať môžete...
27.09.2020 12:20
Hľadá sa telemarketingový pracovník pre spoločnosť Tripgut, s.r.o., ktorá má v prevádzke dva ubytovacie portály na Slovensku a v Česku. Na vzdelaní nezáleží. Práca je vhodná aj pre uchádzačov so základným vzdelaním, pre mamičky na MD, absolventov či študentov VŠ. Zarobiť si môžete od 500 do 1 000 EUR/mesiac.     Náplň práce: poradenstvo v oblasti ubytovacích...
23.09.2020 14:40
Máte predchádzajúce pracovné skúsenosti z prostredia náboru a HR a radi by ste v odbore pracovali aj naďalej? Potom sa vám možno pošťastí získať toto miesto recruitera. Pre úspešný postup v prijímacom konaní je potrebné, aby ste sa orientovali na trhu práce a dokázali bez väčších problémov komunikovať ako s uchádzačmi o nové zamestnanie, tak so svojimi kolegami. Zamestnávateľ vám za to ponúka...
20.09.2020 09:11
Spoločnosť, ktorá sa venuje tvorbe textilných doplnkov, grafickému dizajnu, fotografovaniu, 2D a 3D grafike hľadá do svojho kreatívneho tímu zručných manuálnych pracovníkov na tvorbu ozdobných mašlí Ide o nenáročnú prácu z domu s rýchlym zaškolením (max 1-2 hod). Práca je vhodná predovšetkým pre aranžérov a dekoratérov, ktorí majú vzťah k jemným a detailným ručným prácam ako...
13.09.2020 18:39
Ponúka sa zaujímavá práca pre zodpovednú a bezúhonnú osobu, ktorá dobré zvláda stresové situácie a dokáže bravúrne riešiť problémy. Pracovať budete pre známy obchodný reťazec COOP Jednota. Ten hľadá do svojho tímu administratívneho pracovníka na prácu s databázami akcií a zliav, na zaraďovanie a vyraďovanie položiek tovaru a podobne. Ide o čiastočnú prácu...
07.09.2020 14:20
Máte pozitívny vzťah k jazykom a akurát si hľadáte nejakú prácu v oblasti prekladov a korektúr textov, ktorú by ste mohli vykonávať doma? Potom vás možno zaujme ponuka od personálnej agentúry AT personalistika s.r.o., ktorá hľadá šikovného externého prekladateľa.     Náplň práce: prekladanie textov do cudzích jazykov podľa zadania, korektúry textov,...
06.09.2020 14:06
Český spravodajský online magazín LP-Life.cz sa obzerá po novom kolegovi. Ide o pozíciu redaktor/redaktorka. Náplňou práce bude aktívne vyhľadávať, navrhovať a spracovávať témy zo slovenského prostredia. Od vás sa očakáva perfektná znalosť slovenského jazyka a komunikačné zručnosti. Prax na obdobnej pozícii je výhodou.     Náplň práce: vyhľadávanie, navrhovanie...
30.08.2020 13:04
Česká spoločnosť N.J.P.Log s.r.o., ktorá pôsobí v medzinárodnej špedícii ponúka voľné pracovné miesto samostatnému a komunikatívnemu špeditérovi. Firma ponúka veľa zaujímavých benefitov vrátane práce z domu, flexibility a možnosti zarábať  v hrubom 800 - 3 000 EUR/mesiac (fixný základ mzdy + bonusy za dosiahnutie výsledkov).     Náplň...
23.08.2020 10:35
Online vydavateľstvo Next Media Group, s.r.o., ktoré má vo svojom portfóliu niekoľko spravodajských webov, hľadá do svojho pracovného kolektívu samostatného pracovníka / web administrátora, ktorý bude mať na starosti SEO optimalizáciu magazínov a prácu s reklamami. Výhodou môže byť aj skúsenosť s prácou so sociálnymi sieťami. Firma ponúka možnosť vykonávať svoju prácu z domu. Mesačne si...
19.08.2020 12:20
Spoločnosť, ktorá sa zaoberá profesionálnou prepravou domácich zvierat hľadá do svojho tímu transport manažéra, ktorý vie strategicky a koncepčne rozmýšľať, dokáže riadiť online biznis a aktívne komunikovať s klientmi. Ide o prácu na skrátený úväzok, 2-3 hodiny denne, takže ju viete vykonávať aj popri štúdiu či inom zamestnaní. Neskôr možnosť prejsť na plný úväzok. Firma ponúka plat  od...
16.08.2020 15:23
Firma, ktorá sa zaoberá predajom vybavenia pre masérov, fyzioterapeutov a wellness vo viacerých krajinách prostredníctvom e-shopu hľadá do svojho pracovného kolektívu nového kolegu na zákaznícky servis. Náplňou vašej práce bude komunikácia so zákazníkmi eshopu v maďarskom jazyku, preto je nevyhnutné ovládať maďarský jazyk. Po zaškolení môžete prácu vykonávať...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:
TOPlist
 Hľadáte zamestnancov? Tu môžete vložiť vašu pracovnú ponuku!