Diskusná téma: všeobecná diskusia o affiliate

Affiliate

Edgar | 06.10.2019
Zdá sa že Na afile zarábajú Iba sprostredkovatelia Kampaní ale ja už mám svoju takže ma môžu vyhulit :)

faktúra

Ado | 17.06.2019
Zdravím, neviem či to sem patrí, ale skúsim. Robím affiliate marketing, tak som si založil živnosť a kedže služba pre ktorú robím (epn.bz) je zahraničná, tak som sa prihlásil aj ako platca DPH. Lenže keď si chce prevziať provízie, tak by som im mal normálne klasicky poslať faktúru, lenže keď ich kontaktuje ohľadom toho, kde mám faktúru poslať a nech mi dajú ich fakturačné informácie, tak mi len pošlú návod ako si preniesť provízie na účet.. Lenže to nemôžem, pretože to by som potom prijal tie peniaze bez faktúry.. Vie mi niekto pomôcť ako postupovať v takejto situácií, nikde na internete som nenašiel odpoveď, tak budem rád za každú jednu radu. Ďakujem.

Pat money

Martina | 12.09.2017
Mate prosim niekto skusenosti s pat money alebo naf money a stranok pofobnych ?

Cryptrade Capital

Peter S | 20.08.2017
Zdravím
Pre mňa sú najzaujímavejšie tieto dva Affiliate programy:
https://cryp.trade/agent/7g2seu6d1maw
www.coinbase.com/join/59332dde0a2668ce81096ed9

Majú veľmi pekné odmeny, ktoré aj reálne vyplácajú, mám to odskúšané.

Má niekto skúsenosti s TotalMoney?

Alica | 04.10.2015
Zdravím, rada by som vedela, ako by sa dal hodnotiť tento affiliate systém. Vďaka.

Re:Má niekto skúsenosti s TotalMoney?

Ondrej | 11.10.2015
Zda sa ze je to najvacsi system co sa tyka financnych veci. hypoteky, pozicky a podobne. Skusenosti s nimi nemam takze ti neporadim. Mozno v buducnosti pretoze hladam a uvazujem nad nejakym affiliate systemom.

Re:Má niekto skúsenosti s TotalMoney?

Vlado | 02.04.2018
Ja skúsenosti mám a zlá. TotalMoney narástlo trošku EGO a tak začali okrádať vlastných publisherov. Svoje propagačné inframe rna pôžičky robia tak, že po vyplnení klientom sa im ponuknú produkty na iné pôžičky, ktoré sa však partnerom nezapočítaju. Ako drzosť považujem aj to že napríklad u spoločnosti Silverside majú cez víkend odkaz aby ste si vybrali pôžičku z ich stránky ako keby tam nemohli dať iný taxt. Okrádajú vlastnýchh affil partnerov lebo môžu kedže prakticky sa Dognet spojil s hyperiou a tá si ide svoju pesničku. Chcelo by to nový affil na pôžičky nech sa znovu preberú a začnú si vážiť aj svojich partnerov. Dúfam že za leadky Tatrabanky a Raiffiesen banky ste sa poriadne nabalili.

Re:Re:Má niekto skúsenosti s TotalMoney?

Matej | 02.04.2018
TotalMonej je podvod! Už nemajú konkurenciu a vlastia dve banky a predstavte si, že ani ne jednu nemajú oficialny affil program! Taktiež stojí otázka prečo si nechávajú Proficredit len pre seba! Tipujem, že tam posielajú neše leady! Dal by Boh aby vznikol nový affil.

Re:Re:Má niekto skúsenosti s TotalMoney?

Janka | 09.04.2018
Ja som si požiadala o pôžičku cez formulár a po odoslaní sa mi zobrazili ponuky, že koľko platím elektrinu, či mám hypotéku a či nechcem spojiť viac pôžičiek. Chcem sa opýtať partnerov, či im TotalMoney platí za tieto partnerské programy lebo som niekde čítala, že v partnerskom programe napríklad energie nemajú a ak je to tak, tak naozaj okrádajú vlastných. Ja mám affil v Dognete a som spokojná lenže to mám iba na stránku s predajom oblečenia. Financie nerobím.

Re:Re:Re:Má niekto skúsenosti s TotalMoney?

Grulichova | 28.08.2018
Tohle jsou jen kecy. Já mám zkušenosti s TotalMoney dobre a i s platbami mi vyjdou vstříc. Kdo s nimi děla tak ví . Příde mi nefer takhle anonymně psát lži.

Grulichova

Affiliate siete a systémy v UK a USA

Justinko | 22.09.2015
Ahojte, mňa by zaujímali partnerské programy v USA a Veľkej Británii. Poznáte niekto nejaké stránky, prípadne aj affiliate siete? Tie najlepšie. Stačí keď mi vymenujete 5 celosvetovo najznámejších :D. Vďaka. Mám totižto stránku v AJ a premýšľam ako ju speňažiť.

Re:Affiliate siete a systémy v UK a USA

Admin | 28.09.2015
Tak s týmto vám moc neporadím. Skúste zadať do google a hľadať. O zahraničné partnerské programy sa moc nezaujímam.

Ktorý affiliate systém je najlepší.

Juraj S | 20.12.2014
Ahoj, mal by som pár otázok. Chcel by som sa ťa spýtať aké affiliate projekty na Slovensku a v Českej republike poznáš. Myslím affiliate siete napríklad ako Dognet.sk. Je to také združenie viacerých eshopov a spoločností, ktoré využívajú affiliate systém.
Ja poznám okrem dognet.sk ešte cca 2 affiliate siete v ČR a to Affilbox.cz a espolupráce.cz. Poznáš ešte nejaké ďalšie siete? Mám totižto web stránku a chcel by som si začať privyrábať týmto spôsobom.
Takže moje otázky :-)
Poznáš ešte nejaké ďalšie affiliate siete okrem mnou spomínaných?
Ktorá je podľa teba najlepšia? Ktorú mám používať?
Ktorú affiliate sieť využívaš ty?
A ešte jedna vec. Nie je lepšia predsa len PPC poprípade PPV reklama ako affiliate systémy?

Re:Ktorý affiliate systém je najlepší.

Admin | 27.12.2014
Ahoj

Tak okrem tebou spomínaných sieti a to dognet, affilbox, espoluprace poznám ešte aj pár ďalších ktoré však podľa mňa nestoja ani za reč.

TOP je podľa mňa affilbox. V katalógu majú vyše 800 spoločností, eshopov, ktoré môžeš na svojej stránke propagovať. Sortiment je teda široký, môžeš si vybrať také, ktoré ti vyhovujú najviac. Je tam aj pár slovenských kampaní. Čo mi na affilboxe chýba je rotátor bannerov - striedanie viacerých kampaní na jednej reklamnej jednotke. Tento nedostatok som vyriešil registráciou do reklamnej siete espoluprace, ktorá spomínaný rotátor kampaní ponúka. Pri espolupráce je však výber kampaní na propagovanie pomerne skromnejší.

Na Slovensku stojí za niečo snáď len ten dognet. Celkovo si myslím, že čo sa týka affiliate marketingu sme na Slovensku ešte za opicami.

Re:Re:Ktorý affiliate systém je najlepší.

Justinko | 22.09.2015
Drobný dotaz. Nie je affilbox náhodou len software na affiliate kampane? Neviem či by som ich zaradil medzi siete.

Re:Re:Re:Ktorý affiliate systém je najlepší.

Admin | 28.09.2015
Áno, dá sa s vami súhlasiť. Affilbox je skôr software, ale dá sa tam nájsť aj katalóg affiliate kampaní.

Re:Ktorý affiliate systém je najlepší.

Justinko | 25.09.2015
V Česku poznám pár affiliate sietí, s niektorými mám aj skúsenosti. Sú to...
- CJ od VIVnetworks
- eSpoluprace.cz
- Affilnet
- AffiliateClub.cz
- Provizni-system.cz
- Simplia.cz

je ich ešte oveľa viac, no toto sú asi také naj. Ktorý si vybrať ti nepoviem, každý má výhody aj nevýhody. Skús pozrieť na internete nejaké recenzie. Čo sda týka slovenských, tak tam moc veľký výber nie je.

Praca pre najlepšiu Slovenskú Affilate sieť

Patrik | 02.04.2014
Práca pre viac ako 30 firiem pod jednov strechov, (pôžičky, oblečenie, spodné prádlo, hodinky, zelený čaj, obuv, štúdium, darčekové predmety a iné). Odmeňovanie na mesačnej báze, po dosiahnutí sumy 100-Eur, vstupný bonus 10-Eur. Množstvo bannerov, textových linkov, a pomôcok k propagacii produktu. Super podpora kde Vám odpovedia na hociaké otázky, plus Vám odporúčia obchodné stratégie.

Schválenie registrácie prebieha manuálne, obvikle do 24 hodín. Je tam zbitočná položka pri registrácii kde musíte uviesť svoje Ičo a Dič, ale pri výplate musíte vystaviť faktúru.

Prehľadný systém administrácie, ktorý si rýchlo osvojíte, kde môžete sledovať podrobne úspešnosť svojej kampane. Plus podporné programy ktoré Vám ulahčia prácu.

Registrovať sa môžete tu: *****

Re:Praca pre najlepšiu Slovenskú Affilate sieť

Admin | 10.04.2014
Zdravím

Pošlite radšej svoje telefónne číslo alebo email, stránky mažem.

Re:Praca pre najlepšiu Slovenskú Affilate sieť

Zuzy | 27.06.2014
poprosim web na email
vdaka

krasny den prajem

Zuzy :-)

Re:Praca pre najlepšiu Slovenskú Affilate sieť

Justinko | 25.09.2015
No ty vole, že 100 eur výplatné minimum. Mňa picne, to je teda poriadne veľa. O akú sieť sa vlastne jedná?

Re:Re:Praca pre najlepšiu Slovenskú Affilate sieť

Miroslav | 07.10.2015
Dognet. Ja ich tiež hodnotím ako najlepšiu sieť.

Pridať nový príspevok

hardbackcoverlaying-1.jpg

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:
TOPlist
ninja-160x600-modry-2-1435667165.png