Príprava podkladov pre články

30.03.2021 09:32

Hľadá sa šikovná osoba s vysokoškolským vzdelaním (môže byť aj študent VŠ) a výbornou znalosťou slovenčiny na prípravu textových podkladov z dodaných materiálov. Okrem toho na vás čaká aj spracovávanie dodaných materiálov a konzultácia prác. Ak disponujete vzdelaním v odbore história, žurnalistika, prípadne máte prax na obdobnej pozícii, neváhajte a oslovte agentúru. Je možné, če čakajú práve na vás.

Náplň práce:

  • príprava textových podkladov z dodaných materiálov,

  • príprava samostatných článkov a kapitol,

  • spracovanie dodaných materiálov,

  • priebežná komunikácia a konzultácia prác.

  • minimálne vysokoškolské vzdelanie, môže byť aj študent VŠ,

  • vzdelanie v odbore história, žurnalistika alebo aspoň 5 ročná prax na obdobnej pozícii,

  • výborná znalosť slovenského jazyka.

Osobnostné predpoklady:

  • samostatnosť,

  • kreativita,

  • spoľahlivosť,

  • precíznosť.

Ponúkajú:

  • možnosť pracovať z pohodlia domova,

  • osobný a profesionálny rast,

  • prácu na zaujímavých projektoch,

  • možnosť získať skúsenosti s redakčnou prácou,

  • plat cca 800 EUR/mesiac - Odmena určená na základe rozsahu práce a dohody. Nepravidelná mzda.

Ponuka je platná do 20.04.2021

Viac informácií a kontakt na firmu nájdete na stránke:

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.