Aké sú možnosti zarábania s portálom Jobnet.sk?

Logo portálu Jobnet.sk. Na Slovensku dokážeme zarábať mnohými formami i z domu, ale nejaký systém na privyrobenie si, ktorý by bol priamo zo Slovenska? Takých tu veru veľa nie je, možno len pár dotazníkových spoločností a klikačiek. Až nedávno som sa náhodne dozvedel z mojich zdrojov, že aj na Slovensku je zaujímavá možnosť privyrobenia si, ktorá sa líši od bežných klikačiek. S podobným systémom som sa zatiaľ nestretol. Projekt, o ktorom chcem v tomto článku napísať, má názov JOBNET a podľa toho, čo som zistil, je výnimočný práve v tom, že nevyžaduje žiadne investície do balíčkov, ktoré sú typické pre Ponziho schémy.

 

Ako funguje Jobnet.sk

Celý systém funguje pomerne jednoducho. Je založený na zdieľaní príspevkov (článkov) cez internet, a to prostredníctvom sociálnych sietí. Jobnet vás za túto činnosť pravidelne odmeňuje.

 

Ideálne bude, ak si to vysvetlíme na nejakom praktickom príklade:

Po zaregistrovaní sa na stránke Jobnet.sk si vo svojej administrácii vyberiete jeden, prípadne viac článkov (sú ich tam stovky) a tie jednoducho budete zdieľať na Facebooku alebo inej sociálnej sieti. Zdieľaním prinesiete Jobnetu nových čitateľov a za tých dostanete zaplatené. Jobnet vám za každých 1000 zobrazení vášho príspevku pripíše na účet niečo vyše 2 eur. Ideálne teda je, ak máte nejakú vlastnú facebookovú skupinu s vysokým počtom odberateľov a váš zdieľaný príspevok by si mohli pozrieť desaťtisíce ľudí. Dá sa to ale aj bez toho, aby ste vlastnili nejakú skupinu.

 

Ako sa teda dá zarobiť s Jobnetom? 

Jobnet.sk ponúka tieto dve možnosti zarábania:

  • Prvou, ako sme si už vysvetľovali vyššie, je zdieľanie článkov, ktoré nájdete v administrácii Jobnetu. Vyberiete si článok, ktorý by podľa vás mohol ľudí zaujímať, a zverejníte ho v nejakej facebookovej skupine. Ak sa na článok preklikne 1000 ľudí, dajú vám 2 eurá. Dá sa teda povedať, že robíte Jobnetu reklamu a oni sa s vami podelia o zisk (na stránke spomínajú, že rozdeľujú až 80 % z toho, čo zarobia, medzi svojich partnerov - vás).

Navštíviť web Marketagent Panel
  • Druhou možnosťou, ako zarobiť na Jobnete, je odporučiť tento projekt niekomu ďalšiemu. Po prihlásení sa na stránku Jobnetu nájdete vo svojej administratíve affiliate link. Ten potom môžete poslať nejakému známemu. Vysvetlíte mu, ako systém funguje, a ak sa zaregistruje a začne „pracovať“, dostanete z jeho ziskov 5 %. Princíp affiliate marketingu vysvetľujem aj na svojom webe. Viac informácií o tejto forme podnikania na internete si môžete prečítať tu.

 

Praktický príklad:

Zaregistrujete svojho kamaráta, ktorý začne zdieľať články vo facebookových skupinách. Jeho príspevok sa zobrazí dajme tomu 100 000 ľuďom. On na tom zarobí cca 200 eur (2 eurá za 1000 zobrazení), vy dostanete 5 % z jeho zisku, čiže 10 eur. Takýchto príspevkov môže váš kamarát (alebo aj vy) zverejniť mesačne niekoľko (vlastne neobmedzene) + vo svojom tíme môžete mať pokojne aj 100 takých kamarátov. Je to, samozrejme, ideálny prípad, realita bude pravdepodobne iná.

 

Ďalšie zaujímavosti o projekte

Back Office (virtuálna kancelária) je jednoduchá a prehľadná, zorientujete sa na nej behom pár minút. Máte tam nástenku, môj profil, moje zárobky, infopanel a možnosť zmeny jazyka. Na nástenke máte príspevky, ktoré môžete zdieľať na Facebooku. Je ich tam údajne cez 1000, takže máte na výber. Vyberiete si príspevok a nad ním máte tlačidlá. Dolu napíšete správu, nejaký zaujímavý titulok, ktorý sa zobrazí pri uverejnení na Facebooku. A je to.

V mojom profile máte veci o sebe. Pre každého bude určite najobľúbenejšia položka moje zárobky. Tam sa zobrazujú vaše zárobky (aktualizujú sa každý deň). Takisto tam vidíte i zárobky z affiliate partnerov (ľudí, ktorých ste priviedli do systému).

Info panel obsahuje informácie a video, ako pracovať. Celé je to jednoduché a prehľadné.

 

Ako vypadá administrácia systému (konkrétne nástenka) po prihlásení.

 

Každý registrovaný publisher musí dodržiavať tieto podmienky:

  • do programu môže vstúpiť každý, kto má facebookový účet, je občanom Európy a zároveň má viac ako 15 rokov,

  • registrácia je, samozrejme, zadarmo, nie sú tam ani žiadne skryté poplatky. Nikdy nič neplatíte, ste len publisheri, ktorí im robia reklamu,

  • výplatné minimum je 10 eur. Musíte dosiahnuť túto čiastku, aby vám mohla byť vyplatená buď na bankový účet, alebo elektronickú peňaženku Paypal. Na čo slúžia internetové peňaženky, ako PayPal a podobne, sa dočítate v tomto článku. Nájdete tam aj návod, ako si vytvoriť Paypal účet. Registrácia na Paypal je, samozrejme, bezplatná,

  • peniaze posielajú do 7 pracovných dní,

  • je zakázané používať nástroje na automatické získavanie návštev, čiže autoroboty, rôzne autosurfy či klikacie automaty. Taktiež nesmiete na zdieľané články klikať, otvárať ich za účelom získania zobrazení. Ak sa zistí, že niečo z toho porušujete, zmažú vám účet a so zarobenými peniazmi sa môžete rozlúčiť,

  • účet si môžete kedykoľvek zrušiť. Ak sa ale rozhodnete svoj účet vymazať, nemáte nárok na vyplatenie vašich provízií. Príklad: zarobili ste 8 eur, no aby ste si mohli poslať tieto peniaze na svoj bankový účet, musíte presiahnuť sumu 10 eur – to je výplatné minimum. Ak sa aj napriek tomu rozhodnete svoj účet zmazať, zarobená suma 8 eur prepadá Jobnetu,

  • každý sa môže zaregistrovať len raz. Ak sa zistí, že sa do systému niekto registroval viackrát, bude zo systému tento človek vymazaný a provízie mu nebudú vyplatené.

 

Pár slov na záver

Čísla, ktoré som použil v článku, sú len názornou ukážkou, ako to môže vyzerať v ideálnom prípade. Aj Jobnet píše na svojej stránke, že môžete zarábať až 300 eur mesačne. Áno, môžete, no realita bude pravdepodobne iná. To však ukáže až čas.

 

Odporúčam prečítať si aj diskusné fórum, možno tam nájdete ďalšie zaujímavé informácie k téme. Ak už máte s týmto projektom nejaké vlastné skúsenosti, podeľte sa o ne a napíšte do diskusie. Každý názor si cením, môžete inšpirovať či motivovať ostatných čitateľov.

 

 

!!! Neplnia svoje záväzky, preto registráciu neodporúčam !!!

 

 

Ak sa vám tento článok páči (prípadne celý môj web), zdieľajte ho so svojimi priateľmi, určite to ocenia. Pokojne sa pridajte aj do mojich facebookových skupín a budete neustále informovaný o nových príležitostiach. Prvá skupina je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v druhej facebookovej skupine zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Jobnet.sk

podvod

Petr | 24.04.2018
Vyděláno desítky EUR. Nekomunikují. Na každou svini se vaří voda...

podvod

Jana | 16.08.2017
po 6ich mesiacoch, čo som bola členkou a makala, výplata nikde.. sľúbili, že vyplatia tento mesiac, ale ani kontakt na nich už nefunguje, ani telefon...nič...............

Hmm

jobnet | 04.06.2017
Takze Jobnet je ponzi scam?

Re:Hmm

Admin | 08.06.2017
Nie, Ponziho scam to nie je, keďže spoločnosť nevyžaduje žiadne investície.

Neodporúčam

Axa | 08.05.2017
Obyčajní podvodníci. Keďže "akože" vyplácajú až po dosiahnutí výplatného minima, trvalo mi 2 mesiace kým som ho dosiahla. Nielenže mi zarobené peniaze nevyplatili, ale nemali ani záujem riešiť moju situáciu, nemajú ani záujem komunikovať. Na všetko majú výhovorky.

Re:Neodporúčam

Miso | 25.05.2017
Mam rovnaku skusenost ...vyplata nikde ...neodpovedaju ...je to banda skurvena...dalsi ojebavaci...nech zhoria v pekle .

Re:Re:Neodporúčam

Miky | 03.06.2017
A vyplatne minimum je tam ake? Z coho maju prijmy?

Re:Re:Re:Neodporúčam

Axa | 05.06.2017
Výplatné minimum je až keď dosiahnete 20 eur tuším, a následne, pokiaľ im nevystavíte faktúru strhnú vám 20% z celkovej sumy. Ale stŕhajú aj keď nastane nový mesiac - čo mi príde ako podvod. Napr. ja som mala zarobených niečo cez 25e a len čo nastal prvý deň v novom mesiace následne som mala už len niečo cez 22e - oni to argumentujú tým že to si google účtuje pokiaľ človek omylom klikne na článok či čo - čo som ja teda určite na svoje články neklikala načo aj - ved oni by to zistili...ale ako vravím obyčajní podvodníci ! ! !

Re:Re:Re:Re:Neodporúčam

Miky | 11.06.2017
Ale sa mi zda ze taka stranka ani nejestvuje. Ked dam do prehliadaca hodi ma na webhouse. Mozno to uz zabalili:)

Re:Re:Re:Re:Re:Neodporúčam

Axa | 18.06.2017
Áno vraj to museli ukončiť. Pochybujem že niekoho vôbec vyplatili

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Neodporúčam

Miky | 20.06.2017
Museli a koli comu vlastne aky bol dovod:)? Podla mna im padla reklama:) Samozrejme oni vymysleli mozno iny dovod preco. ako to u takychto projektov chodi dovody su rozne hackeri, server:)

Pridať nový príspevok

TOPlist
 Hľadáte zamestnancov? Tu môžete vložiť vašu pracovnú ponuku!

Anketa

Aké sú vaše skúsenosti s Jobnetom?

Celkový počet hlasov: 30