Zákaznícka podpora so španielskym a anglickým jazykom

04.09.2019 12:03

Firma OKARGO - Aquatrans s.r.o, ktorej hlavnou činnosťou je zákaznícky servis a spracovávanie informácii o preprave tovaru v námornej doprave hľadá do svojho pracovného tímu šikovného zamestnanca na zákaznícku podporu. Vyžaduje sa znalosť španielskeho a anglického jazyka, keďže budete komunikovať hlavne so španielskymi zákazníkmi. Ide o prácu na čiastočný úväzok, cca 25 hodín týždenne. Flexibilný pracovný čas a práca z domu sú samozrejmosťou.

Náplň práce:

  • spracovávanie a analýza informácií,

  • aktualizácia databázy spoločnosti,

  • komunikácia so zákazníkmi v španielskom jazyku.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • vzdelanie v odbore ekonomika, humanitne vedy, logistika alebo administratíva,

  • pokročilá znalosť anglického a španielskeho jazyka – aspoň B2.

Osobnostné predpoklady:

  • analytické myslenie,

  • zodpovednosť,

  • samostatnosť,

  • tímový hráč,

  • flexibilita,

  • výborné komunikačné zručnosti.

Ponúkajú:

  • prácu na zaujímavom projekte,

  • možnosť zdokonaľovať sa v španielskom jazyku,

  • flexibilnú pracovnú dobu s možnosťou práce z domu,

  • mzda (brutto) - 1 250 eur a ďalšie individuálne bonusy.

Pracovná ponuka je na čiastočný pracovný úväzok tzn. 25 hodín týždenne. Uvedený plat je pri plnom pracovnom úväzku.

Viac informácií o ponuke a kontakt na spoločnosť nájdete na stránke:

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.