Web administrátor pre online vydavateľstvo

23.08.2020 10:35

Online vydavateľstvo Next Media Group, s.r.o., ktoré má vo svojom portfóliu niekoľko spravodajských webov, hľadá do svojho pracovného kolektívu samostatného pracovníka / web administrátora, ktorý bude mať na starosti SEO optimalizáciu magazínov a prácu s reklamami. Výhodou môže byť aj skúsenosť s prácou so sociálnymi sieťami. Firma ponúka možnosť vykonávať svoju prácu z domu. Mesačne si môžete zarobiť od 1 000 EUR (brutto) + ďalšie odmeny.

Náplň práce:

  • zvyšovať čitateľnosť magazínov a zisky vydavateľstva,

  • SEO optimalizácia online magazínov,

  • práca v Google Search Console,

  • optimalizácia umiestnenia reklamných plôch prostredníctvom A/B testovania,

  • reportácia výsledkov.

Požadujú:

  • znalosť Google AMP, Google Adsense,

  • skúsenosti so SEO optimalizáciou,

  • skúsenosť s nejakým redakčným systémom, ideálne Wordpressom.

Výhodou:

  • práca so sociálnymi sieťami.

Osobnostné predpoklady:

  • samostatnosť,

  • spoľahliuvosť.

Ponúkajú:

  • trvalý home office (trvalá práca z domu),

  • flexibilnú pracovnú dobu,

  • prácu na plný úväzok alebo živnosť,

  • možnosť prejaviť svoju kreativitu.

Ponuka je platná do 29.08.2020

Viac informácií a kontakt na spoločnosť nájdete na stránke:

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.