Skúsený agent info linky

07.03.2021 11:51

Známa banka ČSOB hľadá pre svoje kontaktné centrum nového člena tímu. Ste komunikatívna osoba s príjemným vystupovaním, ktorá má už nejaké skúsenosti s prácou v call centre? Potom môžete byť tou správnou osobou, ktorú hľadajú. Náplňou vašej práce bude telefonická a emailová komunikácia s klientmi a poskytovanie poradenstva. Po zaškolení práca z domu, techniku zabezpečí firma. Tešiť sa môžete aj na ďalšie zaujímavé benefity.

Náplň práce:

  • emailová a telefonická komunikácia so zákazníkmi banky,

  • poradenstvo a poskytovanie informácií o službách a produktoch banky.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • komunikačné zručnosti,

  • príjemné vystupovanie,

  • skúsenosti v call centre aspoň 1 rok.

Výhodou:

  • znalosť angličtiny.

Osobnostné predpoklady:

  • zameranie na zákazníka,

  • schopnosť dosahovať výborné výsledky,

  • spoľahlivosť,

  • schopnosť zvládať stresové situácie.

Ponúkajú:

  • možnosť práce z domu s flexibilnou pracovnou dobou,

  • podporu kolegov,

  • kariérny postup,

  • stabilný fixný príjem (1000 eur v hrubom) + variabilná zložka,

  • zamestnanecké zľavy,

  • ďalšie zaujímavé benefity finančného a nefinančného charakteru – príspevok na životné poistenie, multisport kartu a podobne.

Ponuka je platná do 20.03.2021

Viac informácií a kontakt na firmu nájdete na stránke:

Zaujala vás táto pracovná ponuka, no nespĺňate potrebné požiadavky? Avšak možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto pracovná príležitosť vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.

Author Juraj.