Práca pre dizajnérov / kresličov v 3D

24.03.2021 12:21

Hovoria vám niečo pojmy ako Sketchup, Cinema 4D, 3DS Max, CAD? Máte reálne skúsenosti aspoň s jedným z uvedených 3D modelovacích softvérov? Ste tvorivá osoba? Ak ste na predchádzajúce otázky odpovedali kladne, potom vás hľadajú v spoločnosti NAJKRAJŠIE IHRISKÁ s.r.o. Firma hľadá do svojho tímu konštruktérov / kresličov v 3D pre projekty v oblasti detských ihrísk a mestského mobiliáru.

Náplň práce:

  • projektovanie a kreslenie detských ihrísk,

  • pripravovanie vizualizácie, výkresov a zoznam použitých komponentov pre dané herné zariadenie.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • vzdelanie v oblasti 3D modelovania,

  • znalosť práce v minimálne jednom 3D modelovacom softvéri - Sketchup, Cinema 4D, 3DS Max, CAD, prípadne iný.

Osobnostné predpoklady:

  • flexibilita,

  • tvorivosť.

Ponúkajú:

  • možnosť kariérneho rastu,

  • voľnú pracovnú dobu a možnosť home office,

  • vhodné aj pre absolventov,

  • mzda - 1 130 až 2 100 EUR/mesiac v závislosti od skúsenosti uchádzača.

Ponuka je platná do 03.04.2021

Viac informácií nájdete na stránke:

Zaujala vás táto pracovná ponuka, no nespĺňate potrebné požiadavky? Avšak možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto pracovná príležitosť vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.

Author Juraj.