Interiérový dizajnér na home office

23.02.2021 13:34

Hľadá sa samostatný grafický dizajnér s citom pre estetiku, pozitívnym vzťahom k interiérovému dizajnu a, samozrejme, preukázateľnou praxou v programoch 3DSMax, Rhinoceros, Sketchup alebo iných grafických programoch. Ak ste k tomu aj precízny, dokážete plniť dohodnuté termíny a nerobí vám problém práca z domu, potom neváhajte a uchádzajte sa o túto pozíciu. A čo budete vlastne robiť?

Náplň práce:

  • príprava technickej dokumentácie a tvorba interiérového dizajnu.

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, prípadne študent stavebnej fakulty/ architektúry,

  • vzdelanie alebo prax v stavebnej oblasti, architektúre, interiérovom dizajne,

  • bydlisko v Košiciach alebo okolí,

  • znalosť programov 3DSMax (Corona), Rhinoceros (Vray), Sketchup

  • znalosť CAD programov,

  • mať nejaký vzťah k interiérového dizajnu,

  • vlastný počítať s pripojením na internet.

Osobnostné predpoklady:

  • samostatnosť,

  • precíznosť,

  • technické myslenie,

  • plnenie termínov.

Ponúkajú:

  • prácu z pohodlia domu/vlastnej kancelárie,

  • možnosť sebarealizácie,

  • prácu na živnostenský list,

  • fixnú mzdu + odmeny, po čase možnosť získať podiel v spoločnosti.

Ponuka je platná do 02.03.2021

Viac informácií nájdete na stránke:

Zaujala vás táto pracovná ponuka, no nespĺňate potrebné požiadavky? Avšak možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto práca vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.