Externý redaktor/ písateľ pre Startitup

18.03.2021 10:40

Zaujímate sa o dianie okolo seba? Máte prehľad o tom, čo je nové vo svete politiky, podnikania, inovácií či technológií? Máte už nejaké skúsenosti s písaním článkov? Ak ste odpovedali na predchádzajúce otázky kladne, potom vás možno bude zaujímať ponuka od známej mediálnej spoločnosti Startitup Group, ktorá hľadá do svojho tímu nového redaktora. Firma ponúka viacero zaujímavých benefitov. Zarobiť si môžete 5 až 9 eur/hod.

Náplň práce:

  • písanie článkov a tvorba rozhovorov,

  • tvorba, príprava a spracovanie písaného/video obsahu - preferované "young business" témy,

  • jazyková korektúra a editácia článkov (aj zahraničných),

  • tvorba obsahu aj na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram) – komunikácia s fanúšikmi,

  • spolupráca na iných projektoch a magazínoch.

Požadujú:

  • minimálne SŠ vzdelanie,

  • prehľad o Slovenskom biznise, startupoch, kultúrnom, spoločenskom a politickom dianí,prax na obdobnej pozícii aspoň 2 roky, výbornú slovenskú gramatiku a štylistiku,

  • vlastniť živnosť,

  • pokročilú znalosť angličtiny.

Osobnostné predpoklady:

  • časová flexibilita,

  • kreativita,

  • proaktívny prístup k práci,

  • tímový hráč.

Ponúkajú:

  • možnosť home office (práca z domu),

  • flexibilnú pracovnú dobu,

  • plat v hrubom od 5 EUR/hod.

Viac informácií a kontakt na firmu nájdete na stránke

Ponuka je platná do 24.03.2021

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.