Aplikácia Videoboard, ktorá vám môže zarobiť peniaze, prináša novinky

22.07.2018 11:10

  Aplikácia, ktorá funguje aj ako šetrič obrazovky.   Videoboard je aplikácia, vďaka ktorej zarábate už len tým, že je váš PC zapnutý. Stiahnete si aplikáciu, zbierate body za aktivitu a neskôr ich premeníte na koruny alebo eurá, prípadne nimi zaplatíte v obchode. Keď si zahráte online aj pexeso, body sa budú načítavať rýchlejšie. A pretože chce autor projektu všetko čo najviac zjednodušiť, a tým sprístupniť širokej verejnosti, dočkala sa aplikácia niekoľkých zaujímavých zmien. Aké zmeny to sú?

 

Registrácia je jednoduchšia, nemusíte sa zapojiť do projektu Singulis

Doteraz platilo, že ak sa chcete zaregistrovať do aplikácie Videoboard, musíte sa nutne stať aj súčasťou projektu Singulis.cz. Ten ponúka cashback (vrátenie peňazí) u vybraných obchodníkov v ČR. Účasť sa, pochopiteľne, oplatí obom stranám, zapojiť sa teda do značnej miery môžu aj predajcovia. V súčasnosti má Singulis asi dvadsaťtisíc stálych členov.

Ak ale chcete mať len Videoboard, možno by bolo zapojenie sa do tohto projektu trochu limitujúce, hoci je všetko úplne bezplatné. Registrácia je maximálne jednoduchá, vyžaduje sa len meno (respektíve nick podľa ľubovôle), e-mailový kontakt a kraj, v ktorom žijete. V rámci jedného e-mailu je možné mať aj viac účtov. Registrácia je teda vybavená za okamih, žiadne zdržanie, ako to bolo v minulosti, už nehrozí.

 

Žiadne limity pre manipuláciu s WCR bodmi, ušetríte čas

Ďalšou zaujímavou novinkou je zrušenie minimálneho limitu pre prevod WCR bodov. Doteraz bolo potrebné nazbierať aspoň 100 WCR bodov a až ďalšie WRC body ste si mohli zameniť za hotovosť. Od polovice júla už ale toto obmedzenie neplatí. Vhod to príde najmä novým členom, ktorým by nazbieranie 100 WCR bodov predsa len nejaký ten mesiac trvalo.

 

 

Čo to teda znamená v praxi? Od 13.07.2018 sa budú na vašom účte zobrazovať len disponibilné WCR body. Používateľom, ktorí mali na účte od 0,00000001 do 99,99999999, sa pripočíta potrebný počet vernostných bodov do prvej stovky a zobrazí sa im 0,00000000. Na vašom konte sa už v riadku disponibilný zostatok nebude zobrazovať mínusový stav.

U používateľov, ktorí majú 100 WCR bodov a viac, sa tiež zobrazí len disponibilný zostatok. Teda tým, ktorí mali na účte napríklad 105 WCR bodov, sa bude zobrazovať 5 WCR bodov. Odstránia sa tým aj časté nedorozumenia týkajúce sa otázok, prečo nie je možné vybrať tých 100 WCR bodov, ktoré máte na účte.

 

A aby tých príjemných noviniek nebolo málo, znovu bude v prevádzke aj platobná brána na portáli booth.cz.

 

O Videoborade si môžete prečítať viac v článku: https://www.pracanadoma-skusenosti.eu/zarabanie-hranim-hier/videoboard/.

 

Nenašli ste v článku to, čo ste hľadali? Skúste sa pozrieť aj na diskusné fórum. Možno tam nájdete pár zaujímavých informácií na túto tému.

Už ste niekedy prišli do kontaktu s Videoboardom? Poteší ma, keď do diskusie napíšete svoje vlastné skúsenosti.

Nenašli ste v článku to, čo ste hľadali? Skúste sa pozrieť aj na diskusné fórum. Možno tam nájdete pár zaujímavých informácií na túto tému.
 
Už ste niekedy prišli do kontaktu s Videoboardem? Poteší ma, keď do diskusie napíšete svoje vlastné skúsenosti.

 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Aplikácia Videoboard, ktorá vám môže zarobiť peniaze, prináša novinky

Купить оптом медицинские перчатки, в наличии на складе.

MSCrarf | 08.12.2020
Купить оптом медицинские перчатки, в наличии на складе. Цена за пачку 610 р/100 шт., Компания МСК, Екатерина тел. 88006005854

Pridať nový príspevok

TOPlist
 Hľadáte zamestnancov? Tu môžete vložiť vašu pracovnú ponuku!